سایت خبری محمد حسین قنبرپور

محمد حسین قنبرپور

اعتبار این وب سایت به اتمام رسیده است

در صورتی که شما مالک این سایت هستید و قصد تمدید آن را دارید کافی است به راحتی از طریق جدول زیر مدت زمان تمدید را انتخاب کرده و بلافاصله وب سایت خود را تمدید و مجددا فعال کنید

همچنین از آنجا که مدت زیادی از عدم تمدید این سایت در سامانه سایت ساز گذشته است دامنه آن ممکن است برای عموم قابل فروش باشد در صورت تمایل به خرید این دامنه با شماره 09215855852 تماس حاصل فرمایید

هزینه مدت تمدید
پرداخت آنلاین 280000 تومان 6 ماه
پرداخت آنلاین 498000 تومان 12 ماه *
در صورت تمدید 12 ماهه یک کوپن هدیه جهت سرویس های تبلیغات اینترنتی به شما اعطا خواهد شد [توضیحات بیشتر ...]
کشور هایی زیبا مناسب ماه عسل
کشور هایی زیبا مناسب ماه عسل

ماه عسل، سفری منحصر به فرد و آغازین برای زوج‌های جوان است که انتخاب مقصدی ایده‌آل برای آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله به معرفی تعدادی از زیباترین کشورهای دنیا برای گذراندن ماه عسل می‌پردازیم که هر کدام با ارائه تجربیات منحصر به فرد، سفری رویایی را برای شما رقم خواهند زد. از جزایر مالدیو با سواحل شنی سفید و آب‌های فیروزه‌ای تا بالی با فرهنگ غنی و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، سانتورینی با خانه‌های سفید و گنبدهای آبی رنگ و غروب‌های آفتاب خیره‌کننده و پاریس، شهر عشاق با جاذبه‌های بی‌نظیر تاریخی و فرهنگی، هر کدام مقصدی ایده‌آل برای زوج‌های جوان با سلیقه‌های مختلف هستند.

علت و درمان شانه درد چیست
علت و درمان شانه درد چیست

درد شانه مشکلی رایج است که می تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند آرتروز، بورسیت، تاندونیت، پارگی روتاتور کاف، و یا دررفتگی مفصل باشد. عوامل خطر ابتلا به درد شانه شامل سن، فعالیت، آسیب دیدگی قبلی و برخی شرایط پزشکی مانند دیابت و چاقی می شوند. علائم درد شانه می تواند شامل درد، تورم، خشکی، ضعف و صداهای کلیک یا تق تق باشد. تشخیص درد شانه با معاینه فیزیکی و آزمایشاتی مانند اشعه ایکس، MRI یا سونوگرافی انجام می شود. درمان ها بسته به علت درد شانه متفاوت است و شامل استراحت، یخ، دارو، فیزیوتراپی، تزریق و در موارد خاص جراحی می باشد. پیشگیری از درد شانه با گرم کردن و سرد کردن قبل و بعد از فعالیت، حفظ تعادل عضلات، حفظ وزن سالم، اجتناب از حرکات مکرر بالای سر و استفاده از تکنیک مناسب هنگام بلند کردن اجسام امکان پذیر است.

پلاسما تراپی چیست؟
پلاسما تراپی چیست؟

در این مقاله به مواردی از جمله پلاسما تراپی چیست، پلاسما تراپی بینی، پلاسما تراپی صورت و موارد مشابهخواهیم پرداخت. اگر بخواهیم پلاسما تراپی را تعریف کنیم، پلاسما تراپی یک روش درمانی مدرن است که امروزه از جدید ترین روش‌ها?

نقش خلاقیت در زندگی
نقش خلاقیت در زندگی

خلاقیت، نیرویی محرکه در زندگی انسان است که به شکوفایی استعدادها، حل مسائل، ارتقای عزت نفس و کاهش استرس کمک می‌کند. این امر در سطوح فردی و اجتماعی نیز حائز اهمیت است و منجر به نوآوری، حل معضلات اجتماعی، غنی‌سازی فرهنگ و ترویج صلح می‌شود. پرورش خلاقیت از طریق کنجکاوی، ریسک‌پذیری، تقویت تخیل، خلق فضایی مناسب و معاشرت با افراد خلاق امکان‌پذیر است. با شکوفایی خلاقیت می‌توانیم زندگی خود را پربارتر و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنیم.

`سامانه سایت ساز