جستجو   :  

حضور جناب دکتر داداشیان حامی ورزشکاران در اردوی تیم ملی بوکس

حضور جناب آقای دکتر داداشیان از حامیان ورزشکاران و قهرمانان در اردوی تیم ملی بوکس نوجوانان ایران  

 

 
 
در این بازدید که آقای حمید قبائی مسئول محترم امور استانهای فدراسیون و مشاور عالی فدراسیون حضور داشتند با تشکر از دکتر داداشیان جهت حمایت مالی از قهرمانان نوجوان بوکس گفت : اینگونه امور باعث افزایش روحیه قهرمانان و کادر فنی میشود و قطعا اثرات آن در مسابقات آتی نمود پیدا خواهد کرد . ایشان با تقدیر از کادر فنی تیم نوجوانان بیان کردند که مربیان تیم از قهرمانان پرافتخار بوکس ایران هستند و از نظر تحصیلی هم چزو مفاخر ایران می باشند و من برای این تیم آینده ای روشن و پشتوانه ای قوی تیم ملی ایران را متصور هستم . 

در ادامه آقای دکتر داداشیان ضمن عرض خداقوت به اعضاء و کادر فنی تیم ملی گفتند : خوشحالم که موقعیتی دست داد تا امروز در خدمت عزیزان آینده دار بوکس ایران هستم و با دیدن چهره های مصمم و پرانرژی شما هم قوت گرفتم و هم برایم روشن شد که در آینده ای نه چندان دور تک تک شما را بر قله های رفیع افتخار و سربلندی کشور عزیزمان ایران خواهم دید . وی گفت : عزیزانی که در تیم ملی فیکس شوند هم ست کامل ملزومات ورزشی و هم جایزه نقدی به ایشان اهدا میکنم و مطمئنا بوکسورهائی که در میدان آسیائی پیش رو هم کسب افتخار و مدال کنند مورد حمایت اینجانب خواهند بود .
سپس حاج رضا مهدی پور سرمربی کاربلد و پرافتخار تیم ملی نوجوانان ضمن تمجید ازین حرکت خیرخواهانه و روحیه بخش به نمایندگی از تمامی بچه های تیم و کادر فنی تشکر کرده و گفتند : جا دارد از آقای محمدحسین قنبرپور مربی بین المللی بوکس کشور که بدون اغراق از مربیان بزرگ و تاثیرگذار بوکس کشور میباشند و شاگردان ایشان در تمامی رده های سنی تیم های ملی مانند تیم نوجوانان ( سهیل و امین ) حضور دارند و باعث حضور جناب دکتر شده اند قدردانی نمایم
در خاتمه  آقای دکتر داداشیان از سهیل الله ورن و امین  ابراهیم زاده بوکسورهای البرزی وجه نقدی اهدا نمودند

تاریخ درج  :  1397/12/19  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی